הנהלת חשבונות

ONLINE

ההתפתחות בטכנולוגיית המחשוב הביאה אלינו הרבה הקלות בעבודה המשרדית. החשוב אחד החידושים היעילים והחשובים ביותר שצריך כל עסק וכל עצמאי, או שכיר שעובד בהנהלת החשבונות של ארגון כלשהו הוא הנהלת חשבונות אונליין. זהו שירות חשוב שמעביר למחשב ולאינטרנט את כל הניהול של המסמכים החשבונאיים של כל עסק, כך שצריך הרבה פחות ניירת פיזית כדי לנהל חשבונות ולרשום קבלות וחשבוניות.
איך זה עובד?

הנהלת חשבונות אונליין נמצאת באתרים שבהם יש תוכנה מיוחדת שיודעת להוציא את כל המסמכים שאנחנו זקוקים להם לצורך ניהול ספרי חשבונות בדיוק כמו בנייר, אבל על המסך. אנחנו יכולים לעשות פעולות שונות ולהוציא מסמכים ללקוחות ולספקים ואנחנו גם יכולים לנהל לעצמנו מאגר מידע של לקוחות וספקים ולעקוב בצורה כזאת אחר כל מה שאנחנו צריכים לדעת כדי להזמין אספקה בזמן וכדי לבדוק אחר הגבייה שלנו. גם לזה דואגת מערכת כזאת בצורה יעילה ברגע שמזינים לתוכה את כל הנתונים.

מה אפשר לעשות במערכת הנהלת חשבונות אונליין?
• חשבוניות ירוקות הוא מושג שמקובל היום כדי לתאר חשבוניות שנשלחות דרך האינטרנט במייל ולא מודפסות על נייר. כדי להוציא אותן יש אפשרות בכל מערכת הנהלת חשבונות כזאת להוציא את כל סוגי המסמכים החשבוניים, מקבל וחשבון עסקה ועד חשבונית מס. את כולן אפשר לשלוח לספקים וללקוחות דרך התוכנה וזה מקל מאוד על המעקב אחריהן.
• סליקה אשראי היא אחד השירותים שאפשר לעשות למי שנוח לו לעבוד עם החברות שמוצעות על ידי הפלטפורמה שדרכה הוא מנהל את החשבונות שלו. זה קל ונוח מאוד משום שלא צריך להפעיל כמה שירותים חיצוניים או מערכת נפרדת ואפשר לרכז את כל הנתונים יחד לגבי כל לקוח וספק.
• ניהול הוצאות ותשלומים של העסק הוא שירות מעולה וחשוב שבו אנחנו יכולים לעשות הכל ממקום אחד ואפילו לעבוד דרך הטלפון הסלולרי מכל מקום שבו אנחנו נמצאים ולא כבולים למשרד בלבד.
• ניהול פרויקטים ומלאי שהם רישומים לגמרי פנימיים של כל עסק ולפי זה אפשר לדעת מה מצבכם מבחינת התשלומים שאתם חייבים ומתי ולעקוב אחר התאריכים.
ניהול שעון נוכחות של העובדים עוזר לכם גם לחשב משכורות אחר כך ברגע שיש לכם דוחות מפורטים ואמינים.

בחירת התוכנה הנכונה
יש לא מעט תוכנות ואתרים לצורך הנהלת חשבונות אונליין והבחירה ביניהן היא לפי המלצות וגם התנסות אישית. רוב האתרים מאפשרים התנסות חינמית למשך חודש ולפי זה תוכלו לדעת עם מה נוח לכם לעבוד ומי מספק לכם את מלוא השירותים שאתם זקוקים להם.